Ha nem Los Angeles-ben tartanák az E3-at, már az első híreket írhatnánk, de az időeltolódás miatt csak délutántól érkeznek az infok. Addig is itt a menetrend, mikor mi várható.

Hogy könnyebb legyen a tájékozódás a következő négy napban, íme az E3 menetrendje, melyből láthatod, hogy épp melyik játék, vagy éppen konzol van terítéken az expón. FIGYELEM! Az esemény mellett nem az európai, hanem a Los Angeles-i időt tüntetjük fel, így ahhoz mindig adj hozzá 9 órát.

Június 6., hétfő

  • Microsoft sajtótájékoztató | 9:30am
  • Electronic Arts sajtótájékoztató | 12:30pm
  • Ubisoft sajtótájékoztató | 2:20pm
  • Sony sajtótájékoztató | 5:00pm

Június 7., kedd

  • Nintendo sajtótájékoztató | 9:00am
  • Mass Effect 3 | 1:00pm
  • Battlefield 3 | 1:30pm
  • Batman: Arkham City | 2:00pm
  • Resistance 3 | 3:00pm
  • Starhawk | 3:20pm
  • Twisted Metal | 3:40pm
  • NGP Demos | 4:00pm
  • Journey | 4:20pm
  • Uncharted 3: Drake’s Deception | 4:40pm
  • Gears of War 3 (Kampány) | 5:00pm
  • Forza Motorsports 4 | 5:20pm
  • Super Secret Remake | 5:40pm
  • Ms. ‘Splosion Man | 6:00pm
  • Modern Warfare 3 | 6:30pm

Június 8., szerda

  • Spider-Man: Edge of Time | 11:00am
  • Dead Island | 11:20am
  • Gears of War 3 (Horda mód) | 11:40am
  • Rage | Noon
  • Prey 2 | 12:20pm
  • Shinobi | 12:40pm
  • Saints Row III | 1:00pm
  • Lord of the Rings: War in the North | 1:30pm
  • Ninja Gaiden III | 2:00pm
  • The Darkness II | 3:00pm
  • Street Fighter X Tekken | 3:20pm
  • Resident Evil: Operation Raccoon City | 3:40pm
  • Deus Ex: Human Revolution | 4:00pm
  • Tomb Raider | 4:20pm
  • Super Secret Sequel #1 | 4:40pm
  • The Elder Scrolls V: Skyrim | 5:00pm
  • WWE 12 | 5:20pm
  • Super Secret Sequel #2 | 5:40pm
  • Prototype 2 | 6:00pm
  • BioShock Infinite | 6:30pm

Június 9., csütörtök

  • Star Wars: The Old Republic | 11:00am
  • Dark Souls | 11:20am
  • Inversion | 11:40am
  • Warhammer 40k: Space Marine | Noon
  • X-Men: Destiny | 12:20pm
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning | 12:40pm
  • Jurassic Park: The Game | 1:00pm
  • Sniper: Ghost Warrior 2 | 1:30pm
  • Bastion | 2:20pm
  • Assassin’s Creed: Revelations | 3:00pm
  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier | 3:20pm
  • Rayman Origins | 3:40pm
  • Sonic Generations | 4:00pm
  • Catherine | 4:20pm
  • Need For Speed: The Run | 4:40pm
  • SSX | 5:00pm
  • Madden 12 | 5:20pm
  • FIFA 12 | 5:40pm